Rastieme s vami

Firma Unite s.r.o. bola založená v roku 2015 so zameraním na vytváranie webových stránok. Očakávania našich klientov však čoskoro presiahli možnosti jednoduchých webov. Rozhodli sme sa preto prispôsobiť ich požiadavkám a špecializovať sa na vývoj webových aplikácii „na mieru“ založených na webových technológiách, ktoré klientom šetria a zarábajú peniaze.

S Vašimi nárokmi rastieme aj my. Ďakujeme.

Naše produkty sú dobrou investíciou

Zákazníkom šetríme náklady a čas, zvyšujeme efektivitu a v konečnom dôsledku zisk.

Vždy s vami

Vychoval nás web. Myslíme si, že jediné systémy, ktoré dávajú zmyslel, sú tie, ktoré sú vždy a všade s vami.

Pomáhame firmám rásť.

Máme radi podnikanie a preto vieme, že v podnikaní si treba pomáhať. Veríme, že zdieľanie vedomostí a skúseností je nevyhnutnou časťou úspešného príbehu. Našou misiou je transformovať Slovensko z montážnej dielne na lídra v inováciách a budovať tak vedomostnú ekonomiku Slovenska.

Náš tím

Michal Stupák

CEO, Fullstack Devloper

Vladimír Žilka

CTO, Fullstack Devloper

Ing. Lukáš Chabada

Process engineer, Project manager

Prečo naše riešenia ?

9

Optimalizujeme a automatizujeme

Existuje agenda, ktorá vyžaduje veľký objem práce, opakuje sa a navyše je náchylná na chyby. Nechajte to na náš systém.

9

Motivujeme kľúčových zamestnancov

Venujte svojim zamestnancom čas, ktorý nemájú. Naše systémy majú možnosť nastaviť užívateľom role a práva. Každí zamestnanec má svoju agendu a svoje práva.

9

Poskytujeme prehľad a kontrolujeme

Vďaka nám máte vždy aktuálny prehľad na svojim podnikom. Systémy na platforme UniSys môžete použiť kdekoľvek, či už máte Windows, Mac, alebo smartfón. Či ste na pláži pri mori, v kancelárií, či vo výrobe.

Ako nás vidia naši zákazníci

Zohraný tím mladých profesionálov. Skvelá spolupráca, aktívny prístup k riešeniam. Výsledok v zhode s očakávaním. Ideálna voľba pre Soft na kľúč.

Tomáš Rusnák

ZF Slovakia

Páči sa mi, že pridajú vždy niečo navyše, čo posúva nie len naše zadanie ,ale aj naše podnikanie ďalej. Preto s firmou Unite s.r.o. spolupracujem už 2 roky.

Daniel Ontko

Divadelné Centrum

Firmu Unite sme oslovili na základe pozitívnej referencie.
Preto pre nás nebolo prekvapením, že náš projekt funguje bez väčších problémov.

Robert Blaško

Stanica Žilina-Záriečie

Nie sú pre nás len dodávateľom softwaru, ale aj obchodným partnerom. Ich riešenia nám prinášajú trvalo profit, vďaka čomu ho vieme spätne investovať do rozvoja.
Dávid Zbojek

FG Europe

Projekt 4 ŽIVLY

V dnešnom svete, ktorý čelí stále rastúcim environmentálnym výzvam a klimatickým zmenám, je nevyhnutné venovať pozornosť environmentálnej výchove a vzdelávaniu a budovať zodpovednosť za životné prostredie. Projekt 4 ŽIVLY vznikol z vnútornej potreby reagovať na aktuálnu situáciu a približuje environmentálne témy prostredníctvom štyroch základných elementov prírody – voda, vzduch, zem a oheň – spracovaných do divadelnej inscenácie, vzdelávacej enviro aplikácie a metodickej príručky.

 

Objednajte si konzultáciu zadarmo

UNITE s.r.o. , Divadelná 23, 036 01 Martin

0907 063 353